Przejdź do treści

O nas

Z radością zapraszamy Was do Tylicza

rodzina Karakułów

Organizacja wypoczynku dla turystów, można powiedzieć, że towarzyszy naszej rodzinie od zawsze. Dla dziadków i rodziców był to sposób na życie. My również od lat z pasją organizujemy w Tyliczu letnie i zimowe pobyty dla rodzin z dziećmi. 

Dlaczego akurat taki kierunek? Sami wychowujemy czwórkę naszych pociech i wiemy jak ważny w trakcie wypoczynku jest dobrze zaplanowany czas dla tych najmłodszych.  

Zimą organizujemy zajęcia narciarskie w  Akademii Kubusia, a latem ciekawe wycieczki górskie i popołudniowe animacje.

Dodatkowo staramy się pokazać piękno naszego regionu oraz zachęcić do aktywnego wypoczynku. Dzięki doświadczeniu jakie zdobyliśmy podczas przyjmowania Gości w Osadzie Turystycznej Domki w lesie, poznaliśmy oczekiwania turystów przyjeżdżających w te strony. Staramy się wykorzystać możliwości jakie daje Beskid Sądecki, a Tylicz i otulina Popradzkiego Parku Krajobrazowego, w której się znajdujemy to gwarancja ciszy, spokoju, czystego powietrza i krystalicznej wody. 

Z przyjemnością będziemy tworzyć dla Państwa kolejne propozycje prawdziwego wypoczynku blisko natury.

Jurek i Agnieszka

kwiatek white

Nasza oferta

Od kilkunastu lat rozwijamy listę udogodnień i atrakcji dla rodzin z dziećmi. Zimą oferujemy naszym Gościom wypożyczalnię sprzętu ski-tourowego, nart biegowych i zjazdowych. Prowadzimy własną szkołę narciarską POMARAŃCZA , a dla najmłodszych narciarzy stworzyliśmy Przedszkole Narciarskie „Akademię Kubusia”.

Wakacje
letnie

Przygotowaliśmy specjalne pakiety dla aktywnych rodzin.

Ferie
zimowe

Skorzystajcie z narciarskich atrakcji Tylicza

Cały dom do dyspozycji

Zarezerwuj cały dom i ciesz się możliwością wypoczynku z bliskimi.

Okolica
Domu Azalia

Tylicz, Krynica-Zdrój, Muszyna to niepowtarzalne miejsca na mapie turystycznej Polski.

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy długą listę ciekawych zajęć plastycznych oraz strefę do zabaw w ogrodzie.

W czasie wakacji oraz ferii zimowych proponujemy pobyty pakietowe z różnorodnymi atrakcjami dla całej Rodziny. Organizujemy warsztaty i animacje dla dzieci, ale również wspólne spędzanie czasu przy ognisku czy podczas wycieczki z przewodnikiem górskim.

Położona tuż obok Farma LaMa – jest znakomitym miejscem poznawania prawdziwego życia na wsi. Na terenie gospodarstwa znajduje się mini-zoo dla dzieci oraz stadnina koni, która z pewnością zainteresuje miłośników wakacyjnej przygody w siodle.

Dom Azalia to także idealne miejsce dla Gości, którzy wybierają się do nas zimą. Dwie rodzinne stacje narciarskie: Tylicz.ski i Master-ski są gwarancją dobrego zimowego wypoczynku.

Dla amatorów narciarskich przygód przygotowaliśmy wiele możliwości doskonalenia swoich umiejętności. Szkoła Narciarska POMARAŃCZA prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe na stokach Stacji Narciarskiej TYLICZ.ski. Doświadczona kadra trenerów oraz różnorodne formy zajęć na śniegu gwarantują moc pozytywnych wrażeń.

Dla najmłodszych narciarzy przygotowaliśmy projekt szkolenia w grupach – Akademię Kubusia-Przedszkole Narciarskie, które łączy intensywną naukę jazdy na nartach i świetną zabawę z rówieśnikami.

Na stok szczególnie polecamy zimowe czapki hand made z Zakopanego od Jules!