Dom Azalia

Nasi goście znajdą tu wygodne pokoje, co sprawia, że Dom Azalia to idealne miejsce nie tylko na aktywny wypoczynek, ale również relaks miłośników ciszy i spokoju.

Do dyspozycji dla Państwa oddajemy:

- STUDIO RODZINNE: są to 2 pokoje 2-osobowe, każdy pokój z łazienką. Studio posiada swój przedpokój, z którego wchodzi się na prawo do jednego pokoju i na lewo do drugiego pokoju. Studio jest oddzielone od reszty domu drewnianą ścianką, tak aby w studio rodzinnym utrzymać prywatność dla rodziny wynajmującej je dla siebie.

W ofercie posiadamy 2 takie studio rodzinne - STUDIO Parter i STUDIO Piętro.


Otoczenie domu jest przestrzenne, z dużym parkingiem, ogrodem i altaną z miejscem na ognisko. Dzieci mogą spędzać czas na zabawach nie tylko w dużym ogrodzie, ale również na mini placu zabaw.

Położenie budynku nad potokiem górskim w pobliżu atrakcyjnych szlaków turystycznych umożliwia wspaniałe wycieczki piesze i rowerowe z pięknymi widokami na panoramę górską, zdala od hałasu i zgiełku miasta.

Państwa wypoczynek na pewno urozmaici szeroka oferta rekreacyjno-wypoczynkowa Tylicza i Krynicy-Zdroju dostępna w zakładce ATRAKCJE.

 

Pokoje

Aneks kuchenny

Na piętrze znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny przeznaczony do dyspozycji dla Państwa.

Wyposażony jest w kuchenkę, lodówkę, wszelkie potrzebne sztućce i naczynia.

Aneks kuchenny

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją kulinarną Restauracji FOLKÓWKA w Tyliczu.

Restauracja Folkówka serwuje domowe obiady, świeże ciasta i desery, babcine pierogi. Proponuje również menu dla najmłodszych.
Mieści się w Rynku w Tyliczu - to tylko 5 minut pieszo od Domu Azalia.

Link do strony na FB: https://www.facebook.com/Restauracja-Folkówka-Tylicz