STACJE NARCIARSKIE

Krynica-Zdrój i jej okolice to region z wielkimi tradycjami sportów zimowych. Obecnie to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną Krynicką w roli głównej.

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką

jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce. Nie poprzestano jednak na samej kolei. Wokół powstały wyciągi i trasy narciarskie, rowerowe i piesze. Obecnie na Jaworzynie Krynickiej jest 7 tras narciarskich, w tym trasa I FIS o długości 2600m.

Stacja Narciarska Tylicz-Ski

To najlepsza alternatywa dla narciarzy o zróżnicowanych umiejętnościach. Obok kolejki krzesełkowej - stacja oferuje także dwa wyciągi orczykowe, a dla początkujących narciarzy i małych dzieci - baby ski i górkę dla maluchów. Ponadto czekają tu na Państwa dwa parkingi dla samochodów osobowych i autokarów a także dwie stylowe karczmy. Trasy są oświetlone, naśnieżane i ratrakowane.

Master-Ski Centrum Narciarskie jest rodzinnym, nowoczesnym ośrodkiem narciarskim położo­nym na północnych stokach w samym centrum Tylicza na wysokości 680m n.p.m.
Stacja dysponuje trzema nowo­czesnymi, wygodnymi i bezpiecznymi wyciągami, wypo­życzalnią, szkołą narciarską, bezpłatnym parkingiem oraz regionalną karczmą.

Łagodne, szerokie trasy z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z narciarstwem sprawią, iż każdy uczeń będzie mógł bezpiecznie cieszyć się frajdą zimowego szaleństwa.
Stok jest sztucznie naśnieżany i codziennie, profesjo­nalnie ratrakowany.